Username or Email : Password :  

مجتمع آموزشی امیربهادر در سال 1367 به عنوان اولین و مجهزترین مرکز مجاز آموزش کامپیوتر و امور انفورماتیک در ایران در ساختمانی با زیر بنای حدود 800 مترمربع شروع به کار کرد. به دلیل مراجعات بسیار و نیاز به فضای آموزشی، در سال 1370 ساختمان دیگری در میدان ولی عصر(عج) خریداری و با فعالیتهای زبان، حسابداری و کامپیوتر شروع به کار نمود. در سال 1383 ساختمان میدان ولی عصر (عج) تخریب و در عرصه آن یک ساختمان هفت طبقه با فضای آموزشی1500مترمربع با استانداردهای جدید روز بنا گردید، این مرکز در سال 1385 بازگشایی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مرکز جدید دارای 8 کارگاه کامپیوتر هر کدام به استعداد 20 کامپیوتر، 5 سالن کلاس هر کدام به استعداد 40 صندلی مبله، واحد آموزش و تولید دروس الکترونیکی، واحد آموزش و تولید نرم افزار و طراحی وب، سالن آفرینشهای هنرهای تجسمی، آموزش،نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری، تریا ،نمازخانه، کتابخانه و سالن گردهمایی می باشد.

در حال حاضر مجتمع آموزشی امیربهادر به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات آموزشی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد، متخصص و با تجربه خود و ایجاد دپارتمانهای مجزای آموزشی خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های مجتمع آموزشی امیربهادر را می‌توان به صورت موارد زیر برشمرد:

  • بزرگترین برگزار کننده دوره ها و آزمونهای مهارتهای هفتگانه در ایران
  • بزرگترین برگزار کننده آزمونهای تافل اینترنتی در خاورمیانه
  • بزرگترین برگزار کننده آزمونهای آزمایشی تافل اینترنتی در ایران
  • انتشارات فعال موسسه جهت نشر کتب آموزشی زبان و کامپیوتر
  • طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری
  • تولید نرم افزار و طراحی وب سایت و ....

مجتمع آموزشی امیربهادر ،ارایه‌ی خدمات با کیفیت، کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.